Košík

0 položek

Kontakt

Astra Trade s.r.o.
Velatice 184
664 05 Tvarožná

Tel.: +420 777 337 111
Tel.: +420 777 337 159
Tel., fax.:
+420 545 243 979

provozní doba:
800 - 1500 hod.

Folie do polic a zásuvek

Uni folie v čiré barvě je výborným pomocníkem v domácnosti ve veškerých zásuvkách a policích. Folii v metráži o šíři 1m (max. počet metrů v jednom kuse je 20bm - návin na roli)  lze použít v kuchyni, koupelně, šatně a všude tam, kde chceme mít předměty fixované a police či zásuvky a předměty neodřené a snadno ukliditelné. Folii lze využít v domácnosti, kanceláři i obchodě, oceníte moderní design, snadnou údržbu, jednoduchou montáž a protiskluznost. Má skutečně univerzální využití. Pouze ji vložíte na police spíže, na dno zásuvek či do skříněk, prostě kamkoli v kuchyni a domě potřebujete. Je uzpůsobena tak, aby zabraňovala posouvání předmětů a věcí (nádobí, nářadí a potravin). Její údržba je snadná – protiskluzovou fólii lze omývat mýdlovou vodou. Její vlastnosti můžeme využít, i pokud máme malé děti, poslouží totiž i k bezpečnému pobytu vašich ratolestí v kuchyni. Folie zabraňuje náhodnému shození nádobí nebo je možné ji dát na tácek, na kterém si dítě samo nese talíř na stůl. Rovněž můžeme podložit  rohožky a zabránit uklouznutí. Jistě sami objevíte její široké možnosti použití. 

Folii lze spojovat lepením (pomocí kaučukových lepidel, konce folie se natřou, nechají mírně zaschnout, přeloží přes sebe a zatíží) nebo tepelným spojením(konce folií se mírně nahřejí, přeloží přes sebe a zatíží).

Není určeno pro styk s horkými předměty.

google fuck

Seřadit podle:
astratrade@email.cz  |  www.AstraTrade.cz  |  © Astra Trade s.r.o. 2011  |  design & code by Jan Fučík  |  e-shop powered by OpenCart ©